Senioren

Junioren

Hoofdsponsor

 
DIENSTENSCHEMA
 

Verjaardagen


Standen van alle teams
Junioren 
  JC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Derby JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Forcial JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Pollux JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rapid JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rotterdam JC6 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Souburgh JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Tempo '34 JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Forcial JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 hdm JD6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ommoord JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ring Pass Delft JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wateringse veld JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westland JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  JE1 
    Niveau 4 
  JE2 
    Niveau 5 
  Benjamins 
     
  FUNKEY-1 
     
  FUNKEY-2 
     
  MixB Coolkids 
     
  MIX-F1 
    Niveau 2 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alphen MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Forcial MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Forescate MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HDS MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HGC MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kieviten MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Schiedam MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Spijkenisse MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barendrecht MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Forcial MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 IJssel MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ommoord MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Pollux MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rotterdam MA6 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Schiedam MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Voorne MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MA3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Forcial MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 hdm MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HDS MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rijswijk MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Ring Pass Delft MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Spijkenisse MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Westland MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  MA4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barendrecht MA6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Derby MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dordrecht MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Feijenoord MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Forcial MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hoeksche Waard MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Leonidas MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Victoria MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Rodenrijs MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Evergreen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Forcial MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hoeksche Waard MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Krimpen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Leonidas MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Schiedam MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Voorne MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barendrecht MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Capelle MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Forcial MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hoeksche Waard MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Krimpen MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Leonidas MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rapid MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Voorne MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Forcial MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HDS MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Krimpen MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Pollux MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Souburgh MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tempo '34 MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Victoria MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Voorne MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Rodenrijs MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Capelle MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Forcial MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rapid MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Souburgh MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Ypenburg MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Forcial MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Rotterdam MD11 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Schiedam MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tempo '34 MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Victoria MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westland MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  ME1 
    Niveau 2 
  ME2 
    Niveau 4 
  ME3 
    Niveau 4 
  ME4 
    Niveau 3 
  ME5 
    Niveau 3 
  ME6 
    Niveau 5 
  MF1 
    Niveau 5