Senioren

Junioren

Hoofdsponsor

Nieuws

 
DIENSTENSCHEMA
 

Verjaardagen

    er zijn geen meldingen vandaag

Wedstrijdschema


laat schema zien voor

27 januari | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
MIX-F1   thuis  VMHC Pollux MIX F1   10:30  11:00  Sportpark Kooikersweg   52562    
ZMA1   thuis  HC Schiedam MA2   16:20  16:50  Morgenstont, Sporthal De   52167    
Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
ZMA4   thuis  HC De Hoeksche Waard MA3   15:00  15:30  Tienvoet, Sporthal De   51999    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZMA4   thuis  HC Feijenoord MA1   15:40  16:10  Tienvoet, Sporthal De   51208    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZMC2   thuis  HC Capelle MC4   09:40  10:10  Erasmus Sport Centrum   47220    
Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 1 (beneden)
ZME1   thuis  HC De Hoeksche Waard M8E2   10:30  11:00  Meander, MFC De   44132    
Meander, MFC De
Vlinderslag 1-5
3233GX OOSTVOORNE
hal: Veld 1
ZME1   thuis  Hockeyclub Barendrecht M8E2   11:50  12:20  Meander, MFC De   44158    
Meander, MFC De
Vlinderslag 1-5
3233GX OOSTVOORNE
hal: Veld 1
ZME3   thuis  HC De Hoeksche Waard M8E3   09:50  10:20  Meander, MFC De   44680    
Meander, MFC De
Vlinderslag 1-5
3233GX OOSTVOORNE
hal: Veld 1
MF1   thuis  VMHC Pollux MF1   10:30  11:00  Sportpark Kooikersweg   52572    
ZME6   thuis  HCGO ME2   11:40  12:10  Waterpoort, Sporthal de   43235    
Waterpoort, Sporthal de
Middeldijkerplein 9
2993DL BARENDRECHT
hal: Veld 1
ZJE1   uit  Dordrechtse Mixed Hockey Club J8E2 45  10:40  11:10  Topsportcentrum Rotterdam   43698    
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH2
ZJE1   uit  Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh J8E1 45  11:20  11:50  Topsportcentrum Rotterdam   43713    
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH2
MIX-F1   uit  Goudse MHC JF1 60  10:30  12:00  Sportpark Kooikersweg   52542    
ZMA3   uit  MHV Evergreen MA2 60  12:20  12:50  Wethouder Smit hal   52064    
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1
ZMA3   uit  OMHC MA1 60  11:40  12:10  Wethouder Smit hal   51251    
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1
ZMA1   uit  HV Spijkenisse MA1 60  15:00  15:30  Morgenstont, Sporthal De   51872    
Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
ZMB1   uit  MHV Evergreen MB2 60  11:40  12:10  Akkers, Sporthal De   49218    
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
ZMB1   uit  HV Spijkenisse MB3 60  12:20  12:50  Akkers, Sporthal De   49028    
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
ZMC2   uit  HV Victoria MC9 60  09:00  09:30  Erasmus Sport Centrum   46896    
Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 1 (beneden)
ZME3   uit  G.H.C. RAPID M8E2 60  08:30  09:00  Meander, MFC De   44655    
Meander, MFC De
Vlinderslag 1-5
3233GX OOSTVOORNE
hal: Veld 1
ZME5   uit  OMHC ME11 60  09:25  09:55  Schuttersveld, Sporthal   43247    
Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
ZME5   uit  Hockey Club Rotterdam ME22 60  10:05  10:35  Schuttersveld, Sporthal   43220    
Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
MF1   uit  Goudse MHC MF1 60  10:30  12:00  Sportpark Kooikersweg   52592    
ZME6   uit  Hockeyclub Barendrecht ME10 60  11:00  11:30  Waterpoort, Sporthal de   43202    
Waterpoort, Sporthal de
Middeldijkerplein 9
2993DL BARENDRECHT
hal: Veld 1