Senioren

Junioren

Hoofdsponsor

 
DIENSTENSCHEMA
 

Verjaardagen

Trainingschema
 Trainingsschema   dinsdag 30 mei 2017   07:29
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 19:30 ME2 Fabiƫnne Pouwe Rabo - AB
19:00 - 20:00 MB3 Jessica Smit HS - CD
19:00 - 20:00 MC2 Ellen Eijs Rabo - CD
19:00 - 20:00 MD1 Ruud de Vos
Vivian de Vos-Breijs
HS - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 MF1 Fleur Dukker
Noor de Haan
HS - A
17:00 - 18:00 MF2 Marieke Veth HS - B
18:00 - 19:00 JD1 Peter Rosbergen
Thijs van Iersel
Rabo - AB
18:30 - 19:30 JE1 Niels Houdijk
Steffi Zoon
Rabo - CD Het eerste half uur gebruikt JE1 Rabo CD. Het tweede half uur gebruikt JE1 Rabo B.
18:30 - 20:00 MB1 Desmond van Gastel
Lydia Swemmer
HS - AB
19:00 - 20:00 MA2 Peter Rosbergen Rabo - AB
19:00 - 20:30 MB2 Annemieke Besemer
Arno de Koning
Rabo - CD
19:00 - 20:00 MD2 Marco Visser
Ralph den Ouden
Thijs van Iersel
HS - CD
20:00 - 21:00 JA1 Desmond van Gastel HS - AB
20:00 - 21:30 MA1 Peter Rosbergen Rabo - AB
20:30 - 22:00 D1 Desmond van Gastel HS - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 ME3 Viola Rollings Rabo - AB
17:00 - 18:00 ME4 Mirte Boeren HS - AB
18:00 - 19:00 JE2 Pim Betke HS - AB
18:00 - 19:00 ME1 Bas van Iersel Rabo - CD
18:30 - 19:30 MD3 Albert Hasselaar
Bas van Iersel
HS - CD
19:00 - 20:00 MC1 Albert Kleij Rabo - AB
19:00 - 20:00 MD1 Ruud de Vos
Rosalie Baas
HS - AB
20:00 - 21:30 HA HS
20:00 - 21:30 HLA HS
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 JD1 Peter Rosbergen
Thijs van Iersel
Rabo - AB
18:00 - 19:00 JE1 Alexander Ruben
Niels Houdijk
Steffi Zoon
Rabo - CD
18:30 - 19:30 MB3 Edo Hiemstra HS - CD
19:00 - 20:30 JA1 Vincent Meijer Rabo - CD
19:00 - 20:30 MB1 Desmond van Gastel HS - AB
19:00 - 20:00 MC2 Peter Rosbergen Rabo - AB
19:30 - 20:30 MB2 Annemieke Besemer
Arno de Koning
HS - CD
20:00 - 21:30 MA1 Peter Rosbergen Rabo - AB
20:30 - 22:00 H1 Desmond van Gastel HS - AB
20:30 - 21:30 MA2 Rabo - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:30 DR Herman Overbeek HS
17:00 - 18:00 Benjamins Flory-Anne Warmenhoven
Juliette Olieslagers
Margot Hiemstra
HS - CD
17:00 - 18:00 FUNKEY-1 Charlotte Mulder
Floor van den Berg
HS - AB
17:00 - 18:00 FUNKEY-2 Charlotte Mulder
Floor van den Berg
HS - AB
17:00 - 18:00 MF1 Fleur Dukker
Noor de Haan
Rabo - B
17:00 - 18:00 MF2 Marieke Veth Rabo - C
17:00 - 18:00 MF2 Marieke Veth HS - AB
17:00 - 18:00 MIX-F1 Emma Kleij
Iris Naudts
Rabo - A
18:00 - 19:00 JE2 Pim Betke
Charlotte Mulder
HS - D
18:00 - 19:00 MD3 Albert Hasselaar
Bas van Iersel
Rabo - CD
18:00 - 19:00 ME1 Bas van Iersel Rabo - AB
18:00 - 19:00 ME2 Fabiƫnne Pouwe
Fleur van Duyne
Richelle Mulder
HS - A
18:00 - 19:00 ME3 Jo-an van Gemerden HS - C
18:00 - 19:00 ME4 Mirte Boeren
Mabel van Gemerden
HS - B
19:00 - 20:00 MC1 Bas van Iersel HS - AB
19:00 - 20:00 MD2 Jo-an van Gemerden
Juliette Olieslagers
Rabo - CD
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:30 DR HS
10:00 - 11:30 HR Rabo