Senioren

Junioren

Hoofdsponsor

 
DIENSTENSCHEMA
 

Verjaardagen

Standen van alle teams
Junioren 
  JA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gouda JA2 5 15 5 0 0 25 5 0
2 Forcial JA1 5 15 5 0 0 20 5 0
3 Barendrecht JA2 5 10 3 1 1 15 13 0
4 Schiedam JA2 5 7 2 1 2 10 15 0
5 Ring Pass Delft JA4 5 6 2 0 3 13 14 0
6 Dordrecht JA2 5 3 1 0 4 8 16 0
7 Krimpen JA1 5 3 1 0 4 5 14 0
8 Leonidas JA3 5 0 0 0 5 9 23 0
  3e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Forcial JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gouda JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoeksche Waard JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Krimpen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rotterdam JD6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Spijkenisse JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  JE1 
    3e klasse 
  JE2 
    2e klasse 
  Zaal JA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barendrecht JA2 10 30 10 0 0 44 14 0
2 Victoria JA3 10 21 7 0 3 32 23 0
3 Forcial JA1 10 13 4 1 5 25 31 0
4 Leonidas JA3 10 10 3 1 6 22 30 0
5 Dordrecht JA2 10 8 2 2 6 24 31 0
6 Schiedam JA2 10 5 1 2 7 15 33 0
  3e klasse 
  Zaal JD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tempo '34 JD1 12 28 9 1 2 45 21 0
2 Derby JD2 12 23 7 2 3 37 24 0
3 Evergreen JD1 12 20 6 2 4 39 31 0
4 Rapid JD2 12 17 5 2 5 41 39 0
5 Forcial JD1 12 15 4 3 5 30 33 0
6 Ommoord JD2 12 12 3 3 6 30 42 0
7 Rotterdam JD5 12 4 1 1 10 24 56 0
  3e klasse 
  Zaal JE1 
    3e klasse 
  Zaal JE2 
    3e klasse 
  Zaal JA1 
     
  Zaal JE1 
     
  Benjamins 
     
  FUNKEY-1 
     
  FUNKEY-2 
     
  MIX-F1 
    2e klasse 
  MIX-F2 
    1e klasse 
  MIX-F3 
    1e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJssel MA2 5 15 5 0 0 15 6 0
2 Tempo '34 MA1 5 10 3 1 1 12 4 0
3 Rapid MA1 5 10 3 1 1 10 7 0
4 Forcial MA1 5 9 3 0 2 11 13 0
5 Hoeksche Waard MA1 5 7 2 1 2 14 7 0
6 Gouda MA2 5 4 1 1 3 11 7 0
7 Pollux MA2 5 1 0 1 4 2 13 0
8 Pijnacker MA2 5 1 0 1 4 3 21 0
  2e klasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voorhout MA3 5 15 5 0 0 17 4 0
2 Derby MA4 5 13 4 1 0 16 6 0
3 Leiden MA6 5 12 4 0 1 23 13 0
4 Voorne MA4 5 9 3 0 2 14 12 0
5 hdm MA6 5 6 2 0 3 15 12 0
6 Schiedam MA4 5 5 1 2 2 16 17 0
7 Hoeksche Waard MA3 5 5 1 2 2 12 14 0
8 Forcial MA2 5 3 1 0 4 6 8 0
9 Feijenoord MA1 5 3 1 0 4 6 23 0
10 Goeree Overflakkee MA1 5 1 0 1 4 6 22 0
  4e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Victoria MB2 5 12 4 0 1 17 8 0
2 Forcial MB1 5 12 4 0 1 11 6 0
3 Capelle MB1 5 9 3 0 2 11 10 0
4 Ommoord MB1 5 7 2 1 2 8 6 0
5 Tempo '34 MB1 5 6 2 0 3 14 16 0
6 Krimpen MB1 5 4 1 1 3 6 10 0
7 Schiedam MB3 5 4 1 1 3 6 13 0
8 Gouda MB2 5 3 0 3 2 4 8 0
  2e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Derby MB2 5 15 5 0 0 33 3 0
2 Schiedam MB2 5 12 4 0 1 14 3 0
3 Leonidas MB5 5 10 3 1 1 20 7 0
4 Westland MB2 5 10 3 1 1 12 5 0
5 IJssel MB2 5 9 3 0 2 9 7 0
6 Ypenburg MB3 5 3 1 0 4 7 17 0
7 Forcial MB2 5 0 0 0 5 1 21 0
8 Voorne MB2 5 0 0 0 5 2 35 0
  2e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rapid MB2 5 15 5 0 0 41 1 0
2 Victoria MB3 5 12 4 0 1 23 6 0
3 Schiedam MB4 5 12 4 0 1 20 12 0
4 Alphen MB7 5 9 3 0 2 14 10 0
5 Kieviten MB4 5 6 2 0 3 12 26 0
6 Forcial MB3 5 4 1 1 3 6 15 0
7 Ring Pass Delft MB6 5 1 0 1 4 3 27 0
8 Capelle MB3 5 0 0 0 5 4 26 0
  4e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 hdm MC4 5 15 5 0 0 25 1 0
2 Zoetermeer MC5 5 12 4 0 1 20 5 0
3 Forcial MC1 5 10 3 1 1 21 5 0
4 HGC MC6 5 10 3 1 1 13 8 0
5 Berkel Rodenrijs MC4 5 6 2 0 3 10 12 0
6 Nieuwkoop MC2 5 6 2 0 3 7 15 0
7 Kieviten MC5 5 0 0 0 5 5 23 0
8 Ring Pass Delft MC4 5 0 0 0 5 3 35 0
  3e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spijkenisse MC2 5 15 5 0 0 32 3 0
2 Ommoord MC5 5 11 3 2 0 17 4 0
3 Rijswijk MC5 5 11 3 2 0 13 9 0
4 Evergreen MC2 5 8 2 2 1 11 9 0
5 Souburgh MC2 5 7 2 1 2 13 13 0
6 Berkel Rodenrijs MC8 5 3 1 0 4 8 21 0
7 Forcial MC2 5 1 0 1 4 10 26 0
8 Schiedam MC5 5 0 0 0 5 5 24 0
  4e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barendrecht MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Derby MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Forcial MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gouda MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Krimpen MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rapid MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bleiswijk MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Forcial MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Schiedam MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Voorne MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Waddinxveen MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westland MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MD3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel Rodenrijs MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Forcial MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Rotterdam MD12 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Schiedam MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Spijkenisse MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westland MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  ME1 
    2e klasse 
  ME2 
    2e klasse 
  ME3 
    3e klasse 
  ME4 
    3e klasse 
  MF1 
    2e klasse 
  MF2 
    1e klasse 
  Zaal MA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rapid MA1 12 29 9 2 1 39 16 0
2 Tempo '34 MA1 12 27 8 3 1 37 8 0
3 Forcial MA1 12 24 7 3 2 40 22 0
4 Pollux MA2 12 14 4 2 6 23 36 0
5 Hoeksche Waard MA1 12 13 4 1 7 34 34 0
6 Voorne MA2 12 8 2 2 8 24 40 0
7 Krimpen MA1 12 3 0 3 9 21 62 0
  2e klasse 
  Zaal MA2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Souburgh MA1 12 33 11 0 1 66 12 0
2 HSD MA1 12 24 7 3 2 35 22 0
3 Forcial MA2 12 18 5 3 4 24 25 0
4 Derby MA4 12 15 5 0 7 39 32 0
5 Tempo '34 MA3 12 14 4 2 6 24 33 0
6 Voorne MA4 12 8 2 2 8 23 51 0
7 Goeree Overflakkee MA1 12 7 1 4 7 22 58 0
  4e klasse 
  Zaal MB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hoeksche Waard MB1 12 32 10 2 0 46 19 0
2 Souburgh MB1 12 22 6 4 2 31 20 0
3 Dordrecht MB1 12 20 6 2 4 35 28 0
4 Capelle MB1 12 17 5 2 5 28 36 0
5 Forcial MB1 12 13 4 1 7 26 36 0
6 Tempo '34 MB1 12 12 3 3 6 21 29 0
7 Voorne MB1 12 2 0 2 10 13 32 0
  1e klasse 
  Zaal MB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas MB5 12 23 7 2 3 27 13 0
2 Derby MB2 12 23 7 2 3 41 28 0
3 Spijkenisse MB1 12 22 6 4 2 31 20 0
4 IJssel MB2 12 18 5 3 4 27 21 0
5 Schiedam MB3 12 18 5 3 4 24 26 0
6 Barendrecht MB2 12 11 3 2 7 21 26 0
7 Forcial MB2 12 3 1 0 11 12 49 0
  2e klasse 
  Zaal MB3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ommoord MB2 10 30 10 0 0 72 8 0
2 Rotterdam MB9 11 25 8 1 2 44 19 0
3 Krimpen MB3 12 16 5 1 6 32 43 0
4 Hoeksche Waard MB4 12 16 5 1 6 27 39 0
5 Goeree Overflakkee MB1 12 13 4 1 7 23 49 0
6 Forcial MB3 11 10 3 1 7 25 45 0
7 HSD MB2 12 7 2 1 9 23 43 0
  3e klasse 
  Zaal MC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rapid MC2 12 31 10 1 1 49 6 0
2 Forcial MC1 12 27 8 3 1 54 19 0
3 Tempo '34 MC3 12 23 7 2 3 54 35 0
4 Barendrecht MC4 12 15 3 6 3 23 17 0
5 Hoeksche Waard MC4 12 12 3 3 6 19 39 0
6 Spijkenisse MC3 12 9 2 3 7 13 32 0
7 HSD MC3 12 0 0 0 12 11 75 0
  3e klasse 
  Zaal MC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ommoord MC2 12 31 10 1 1 70 16 0
2 Souburgh MC1 12 25 8 1 3 55 32 0
3 Krimpen MC1 12 25 8 1 3 47 30 0
4 Schoonhoven MC3 12 16 5 1 6 42 43 0
5 Rotterdam MC9 12 15 5 0 7 35 42 0
6 Derby MC4 12 11 3 2 7 28 44 0
7 Forcial MC2 12 0 0 0 12 16 86 0
  3e klasse 
  Zaal MD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Krimpen MD1 12 36 12 0 0 52 21 0
2 Victoria MD10 12 24 8 0 4 36 21 0
3 Forcial MD1 12 24 8 0 4 40 26 0
4 Tempo '34 MD2 12 20 6 2 4 24 21 0
5 HSD MD1 12 8 2 2 8 28 39 0
6 Rotterdam MD7 12 6 2 0 10 18 48 0
7 Capelle MD2 12 5 1 2 9 18 40 0
  3e klasse 
  Zaal MD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Souburgh MD1 12 26 8 2 2 43 24 0
2 Victoria MD7 12 25 8 1 3 50 28 0
3 Dordrecht MD2 12 24 7 3 2 41 24 0
4 Pollux MD3 12 19 6 1 5 27 28 0
5 Schiedam MD4 12 12 3 3 6 22 32 0
6 Forcial MD2 12 9 2 3 7 23 45 0
7 Evergreen MD2 12 3 0 3 9 20 45 0
  4e klasse 
  Zaal MD3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Forcial MD3 11 31 10 1 0 36 9 0
2 Pollux MD6 12 25 8 1 3 40 21 0
3 Hoeksche Waard MD5 11 22 7 1 3 35 19 0
4 Voorne MD4 10 18 6 0 4 18 20 0
5 Souburgh MD3 12 16 5 1 6 23 29 0
6 Tempo '34 MD6 12 3 1 0 11 10 35 0
7 Rotterdam MD17 12 3 1 0 11 14 43 0
  5e klasse 
  Zaal ME1 
    2e klasse 
  Zaal ME2 
    2e klasse 
  Zaal ME3 
    2e klasse 
  Zaal ME4 
    3e klasse